آموزش تعویض فیلتر دستگاه آب تصفیه کن 6 مرحله ای

آموزش تعویض فیلتر دستگاه آب تصفیه کن 6 مرحله ای

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

آموزش تعویض فیلتر دستگاه آب تصفیه کن 6 مرحله ای

آموزش تعویض فیلتر دستگاه آب تصفیه کن 6 مرحله ای

همان‌طور که در بالاتر به شما عزیزان توضیح دادیم، پیشنهاد ما برای تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی ارتباط با کارشناسان فروش و ثبت درخواست تعویض فیلتر است؛ زیرا انجام مراحل تعویض فیلتر یک کار فنی محسوب می‌شود و چون دستگاه دارای پمپ برقی و با آب سر و کار دارد باید نکات اصولی و روش صحیح این امر در نظر گرفته شود. طریقه تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب به شرح زیر و به صورت مرحله به مرحله انجام می‌گیرد. توجه کنید که این مراحل یک به یک انجام شود تا مشکلی برای دستگاه شما به وجود نیاید. در آینده فیلم تعویض فیلتر تصفیه آب نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت تا به طور کامل بتوانید با نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای و بالاتر آشنا شوید.

ابتدا برای شروع این امر سعی کنید از دستکش‌های محکم برق استفاده نمایید زیرا پیش آمده است که به علت باز نشدن فیلتر تصفیه آب، نیاز به زور بیشتر برای باز کردن حوزینگ‌های پایینی وجود دارد و برای این منظور ممکن است دستان شما آسیب ببیند.

دستگاه تصفیه آب خانگی

شیر ورودی استیل دستگاه تصفیه را ببندید. شیر ورودی یک شیر گازی در سایز 1/4 است که به شلنگ تصفیه آب متصل شده و آب آشامیدنی را وارد دستگاه شما خواهد کرد. این شیر به وسیله یک سه‌راهی استیل به شیر پیسوار ظرفشویی، زیر سینک شما وصل شده است. برای بستن شیر ورودی احتیاط کنید و بیش از اندازه زور نزنید، چون در صورتی که فشار نامناسب به شیر ورودی وارد شود امکان شکستن شیر از رزوه‌ها وجود دارد و آب از شیر یا سر گازی شیر نشتی می‌کند.

شرکت تصفیه آسا با بهره گیری از کارشناسان فنی مجرب به ارائه خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی حتی در روزهای تعطیل برای شما عزیزان شهر تهران می‌پردازد. مدت زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در مراحل مختلف متفاوت است و پس از اولین تعویض کارشناسان تصفیه آسا شما را در لیست یادآوری برای ارائه خدمات آتی قرار خواهند داد و به صورت اتوماتیک به شما برای هر مرحله تعویض یادآوری خواهیم نمود.

توجه نمایید که دیر عوض کردن فیلتر تصفیه آب منجر به کاهش کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده و همچنین صدمه دیدن دستگاه تصفیه آب خانگی شما خواهد شد، زیرا رسوبات ناشی از اشباع شدن فیلترهای دستگاه به مراحل بعدی و پمپ دستگاه نفوذ پیدا کرده و عمر مفید قطعات دستگاه شما کاهش پیدا می‌کند. همچنین فیلتر ممبران دستگاه زیر سینکی اسمز معکوس یک فیلتر بسیار ریزبافت می‌باشد، که در صورت تعویض نکردن به موقع فیلترها صدمه خواهد دید و قادر به کاهش سختی آب و حذف املاح بسیار ریز موجود در آب آشامیدنی همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم نخواهد بود. عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی با توجه به سختی آب و میزان ناخالصی‌های هر منطقه متغیر است ولی به صورت متداول، هر شش مرحله فیلتر تصفیه آب خانگی عمر مشخص و زمان عوض شدن معینی دارند که در زیر به وقت عوض کردن هر یک از شش فیلتر تصفیه آب خانگی می‌پردازیم. توجه نمایید که بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی هم، وقتی که عمر فیلترهای آن گذشته باشد نمی‌تواند به درستی آب آشامیدنی را تصفیه نموده و آب با کیفیت در اختیار شما قرار دهید؛ پس تعویض فیلترهای دستگاه خود را سر موقع انجام دهید.

فیلتر مرحله اول تصفیه آب پلی پروپیلن 5 میکرون PP

محفظه نگهداری این فیلتر تصفیه آب یا حوزینگ Housing آن شفاف بوده و عمر آن از تغییر رنگ آن مشخص می‌گردد. در حالت استفاده نشده، رنگ فیلتر مرحله اول سفید می‌باشد و پس از اشباع شدن از ناخالصی‌ها به رنگ قهوه‌ای تیره در می‌آید. عمر این فیلتر پلی پروپیلن بسته به محل نصب دستگاه تصفیه آب غالبا و تعویض فیلتر تصفیه آب، بین 3 تا 4 ماه می‌باشد.

از عوارض عوض نکردن به موقع فیلتر pp تصفیه آب، رسوب کردن داخل شلنگهای تصفیه آب، رسوب گرفتن داخل مخزن و ممبران مرحله چهارم و همچنین بد شدن طعم آب آشامیدنی تصفیه شده شما خواهد بود. از دیگر مضرات تعویض نکردن سر وقت تعویض این فیلتر، مشکلات کلیوی و رسوبات جمع شده در کتری آب جوش شما خواهد بود. به طور کلی توجه به وقت تعویض فیلترهای تصفیه کننده آب عمر مفید دستگاه شما را بیشتر خواهد کرد.

توجه کنید که حتی اگر شما از بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران هم استفاده کنید، فیلترهای دستگاه شما نیاز به تعویض به موقع دارند و رسوب در دستگاه باعث باز نشدن فیلتر تصفیه آب خواهد شد. یکی از روش‌های بررسی قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی، بررسی کیفیت فیلترهای دستگاه می‌باشد.

پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که هنوز اقدام به خرید تصفیه آب نکرده‌اید، از راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دیدن فرمایید تا بهترین گزینه را انتخاب نمایید. بهترین مارک فیلتر تصفیه آب خانگی در ایران فیلترهای دستگاه مینروا Minerva هستند که ساخت کشور تایوان بوده و توانایی تصفیه‌ی کامل آب آشامیدنی را دارند.

فیلتر مرحله دوم تصفیه آب کربن گرانول UDF

فیلتر شماره دوم دستگاه تصفیه آب خانگی، کربن گرانول، برای شیرین کردن مزه آب و رنگ و بوی آب داخل دستگاه نصب می‌شود و مدت عوض کردن آن همانند فیلتر مرحله اول و مرحله سوم 3 تا 4 ماه می‌باشد. مرحله دوم، کربن اکتیو یا کربن فعال نیز نامیده می‌شود. دانه‌های کربن فعال گیاهی ساخته شده از پوسته‌ی نارگیل، تشکیل دهنده فیلتر مرحله دوم هستند و این فیلتر به حذف کلر از آب آشامیدنی تصفیه شده شما کمک شایانی خواهد کرد.

تعویض این فیلتر اصول خاص خود و شستشوی اصولی می‌خواهد، که به آن بک واش می‌گوییم و به این جهت شستشو داده می‌شود که فیلتر مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب شما صدمه یا ضربه نبیند.

فیلتر مرحله سوم تصفیه آب کربن بلاک CTO

فیلتر شماره سوم دستگاه تصفیه آب خانگی که شباهت زیادی به فیلتر مرحله دوم دارد، کربن بلاک نامیده می‌شود و با یک نوار توری پوشانده شده و تکمیل کننده فیلتر مرحله دوم است و ذرات بزرگ‌تر از 5 میکرون را حذف می‌کند.

عمر این فیلتر تصفیه آب نیز همانند فیلتر شماره یک و شماره دو، 3 تا 4 ماه می‌باشد و پس از آن نیاز به تعویض دارد. عملکرد فیلتر کربن بلاک نیز همانند مرحله دوم است و در واقع مکمل همدیگر می‌باشند. این دو فیلتر کلرامین و مواد جانبی کلر را از آب آشامیدنی تصفیه می‌کنند، تا کار پیش تصفیه یا Pre-Filter به خوبی انجام گیرد و فیلتر اصلی دستگاه تصفیه به مشکل بر نخورد.

مرحله سوم کربن بلاک از مرحله دوم فشرده‌تر بوده و مانند مغز مداد است. جهت مشاهده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی و اطلاع از قیمت آن نیز می‌توانید به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی مراجعه نمایید.

توجه کنید که فیلترهای مرحله اول دوم و سوم تصفیه آب خانگی باید هر سه با هم تعویض شوند.

بهترین برند فیلتر تصفیه آب خانگی

همان‌طور که می‌دانید دستگاه‌های تصفیه آب به صورت 6 مرحله ای معدنی و 7 مرحله ای قلیایی کننده آب آشامیدنی (آب یونیزه) تولید می‌گردند و قاعدتا فیلترها شامل ترتیب خاصی هستند. در زیر ترتیب مراحل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و بهترین مارک فیلتر تصفیه آب را به شما عزیزان معرفی و توضیح مفصلی در رابطه با آن می‌دهیم.

طبیعتا همه‌ی ما در هنگام تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی خود، به فکر خرید بهترین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی می‌افتیم. حتی قبل‌تر از آن، به این فکر می‌کنیم که در زمان خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاهی را خریداری کنیم که کیفیت فیلترهای مرغوب و مطابق با استانداردهای بین المللی مثل FDA NSF WaterQuality و … تولید شده باشند.

همه این‌ها با کمی مطالعه و تحقیق و مشاوره از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب صنعتی و دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی امکان پذیر است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین فیلترهای تصفیه کننده آب آشنا نماییم تا در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی خود، دقت لازم را به عمل آورید.

فیلترهای سه گانه تصفیه آب خانگی CCK + قیمت خرید و تعویض

فیلتر دستگاه تصفیه آب cck مجموعه سه عددی برای انواع قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی که دارای فیلترهای سه گانه تصفیه آب هستند، است. تمام این دستگاه‌ها پس از گذشت مدت عمر مفید خود و رسیدن به زمان تعویض فیلتر تصفیه آب باید سرویس و جایگزین فیلترهای قدیمی و استفاده شده، شوند. توجه کنید که این قاعده برای بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران هم به همین صورت است و پس از گذشت عمر مفید این فیلترها نیاز به تعویض پیدا خواهند نمود. قیمت فیلتر تصفیه آب در سه مرحله پیش تصفیه 1، 2 و 3 کاملا به صرفه و اقتصادی بوده و برای تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران می‌توانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت به نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی شما پرداخته شود.

حتی برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی اورجینال همچون دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل ro 7 orp یا تصفیه آب CCK در زمان تعویض، سه فیلتر تصفیه آب به ترتیب pp+gac udf+cto باید تعویض و سرویس گردند. مشخصات یک آب تصفیه کن خانگی خوب مثل تصفیه آب سافت واتر اورجینال اصلی و یا انواع دستگاه تصفیه آب آکوا وجود فیلترهای اصلی و با کیفیت گیاهی در مراحل پیش تصفیه است. پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب دستگاه تصفیه آب خوب و بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران به صفحه چه دستگاه تصفیه آبی بخریم مراجعه نمایید و یا با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید. در زمان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی توجه کنید که کیفیت فیلترهای دستگاه با قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی ارتباط مستقیم داشته و بهترین فیلترها روی بهترین دستگاه ها به صورت گیاهی ساخته شده از پوسته نارگیل هستند. انتخاب و خرید فیلتر تصفیه آب از یک مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران که معتبر و متخصص باشند، می‌تواند کمک شایانی در زمینه سرویس تصفیه آب خانگی شما باشد. تنها به این دلیل که روش صحیح تعویض فیلتر تصفیه آب، اصول اساسی خاص خود همچون هواگیری مخزن تصفیه آب و کربن گیری تصفیه آب را دارد که در صورت رعایت نکردن این موارد پس از تعویض فیلتر کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده مناسب نخواهد بود و نمی‌توانید توقع آب آشامیدنی تصفیه شده با طعم، بو و رنگ مناسب را داشته باشید. دلیل وجود املاح بر روی آب پس از تعویض فیلترهای پایینی نیز همین موضوع است. با دانستن وظیفه هر فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی می‌توانید بهترین فیلترها را برای دستگاه آب شیرین کن خانگی خود انتخاب نمایید. فیلتر مرحله اول تصفیه آب cck سی سی کی که برای تعویض فیلتر تصفیه آب cck و یا تعویض فیلتر تصفیه آب artec و انواع دیگر دستگاه‌ها همچون روبن roben، پیوریکام puricom، پیوریتک puritec و… قابل استفاده است یک فیلتر الیافی پنبه مانند با الیاف فشرده شده تایوانی است. این فیلتر تصفیه آب خانگی اولین مرحله و شماره یک نامیده می‌شود، که توانایی حذف املاحی را دارد که با چشم دیده می‌شوند. البته زنگ لوله به میزان زیاد در آب آشامیدنی لوله کشی شهری حل شده است که قابل مشاهده نیست، اما این فیلتر با توجه به توانایی حذف املاح بزرگتر از 5 میکرون می‌تواند تمامی رسوبات موجود در آب آشامیدنی را حذف نماید. تفاوت انواع دستگاه تصفیه آب رومیزی با زیر سینکی در این است که تصفیه آب رومیزی تنها همین املاح درشت را از آب آشامیدنی حذف می‌کند و در واقع یک دستگاه تصفیه آب حرفه‌ای نخواهد بود. اما سیستم تصفیه آب زیر سینکی تولید شده برای تصفیه‌ی کامل آب آشامیدنی به میزانی کاملا استاندارد برای سلامت بدن انسان، آب را تصفیه می‌کند.

تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب

طرز تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی اصول و قواعد خاص خود را دارد که باید حتما در نظر گرفته شود . در صورتی که به نحوه تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب و مراحل دیگر توجه نشود دستگاه تصفیه آب خانگی شما اعم از فیلتر تصفیه آب و قطعات آن آسیب میبیند و کیفیت آب آشامیدنی خروجی از دستگاه همانند گذشته نخواهد بود . همچنین فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی که قلب اصلی آب تصفیه کن محسوب میشود و اصل کیفیت آب آشامیدنی خروجی دستگاه به تعویض فیلتر ممبران بستگی دارد . پیشنهاد میکنیم در صورتی که در این مورد تخصص ندارید از کارشناسان فنی شرکت تصفیه آسا برای این منظور درخواست نمایید . شرکت تصفیه آسا به ارائه خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب تایوانی خانگی با بهترین هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران میپردازد و در اسرع وقت امر شما را در محل شما با بهترین فیلتر تصفیه آب خانگی انجام خواهند داد . امروز قصد داریم تا به شما عزیزان آموزش نحوه تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی را به صورت تصویری و کامل توضیح دهیم تا در صورتی که خارج از شهر تهران سکونت دارید بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید .

همانطور که قبلا نیز در نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای توضیح دادیم حتی اگر شما بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران را هم خریداری نمایید ولی به زمان تعویض فیلترها و طرز صحیح تعویض توجه نکنید کیفیت آب آشامیدنی ، استاندارد سلامت بدن انسان نخواهد بود . ما به شما نحوه صحیح تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب را آموزش خواهیم داد پس در صورتی که فنی نیستید پیشنهاد میشود آموزش تصویری زیر را به صورت مرحله به مرحله جلو بروید تا در طول تعویض به مشکلی بر نخورید و دستگاه شما آسیب نبیند .

لوازم مورد نیاز برای تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب :

• دستکش چرم کار برای ایمنی
• آچار حوزینگ ممبران که از آچار حوزینگ های پایینی کوچکتر است
• فیلتر ممبران جدید که میخواهید با قبلی تعویض نمایید
• دم باریک یا انبر دست
• یک حلقه نوار تفلون
• یک لگن یا سینی بزرگ برای قرار دادن زیر دستگاه تصفیه آب

منبع : خبرگزاری دانشجو – سایت شیراز تصفیه – سایت دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا – سایت رادگستر نوین – دنیای اقتصاد – تابناک – https://www.tasfiyeasa.com/نوشته شده در خرداد 1400 | رپورتاژ آگهی
فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای haram72.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:haram72.ir | نقشه سایت